زیبا عبدالله انتخابات منطقه آزاد اروند منطقه آزاد اروند

زیبا: عبدالله انتخابات منطقه آزاد اروند منطقه آزاد اروند انتخابات عبدالله کعبی

گت بلاگز اخبار اجتماعی طنز ، تلفن‌ها را قطع کنید تا مردم یک نفسی بکشند

کاش آقای ابطحی یک نامه به وزیر ارتباطات بزند و بگوید اینترنت، موبایل‌ و تلفن‌ها را هم جمع کنند تا برگردیم به عهد پست و تلگراف و همه با هم خوشحال و شاد و خندان ز

طنز ، تلفن‌ها را قطع کنید تا مردم یک نفسی بکشند

تلفن ها را قطع کنید تا مردم یک نفسی بکشند /طنز

عبارات مهم : جایزه

کاش آقای ابطحی یک نامه به وزیر ارتباطات بزند و بگوید اینترنت، گوشی تلفن همراه و تلفن ها را هم جمع کنند تا برگردیم به عهد پست و تلگراف و همه با هم خوشحال و شاد و خندان زندگی کنیم.

به گزارش روزنامه کشور عزیزمان ایران ؛ «ما خیال مان راحت است که هر چقدر فرار مغزها از کشور هم داشته باشیم، باز در حوزه مغز کم نمی آوریم. نمونه اش همین آقای ابطحی، نماینده محترم مجلس. دیروز داشتم فکر می کردم که کاش به خاطر نامه ای که به مدیر شرکت بهزیستی دادند، جایزه نوبل مدیریت ۲۰۱۸ را به آقای ابطحی بدهند. بعد دیدم، درخواست اخراج «رئیس اورژانس اجتماعی کشور» به خاطر رسانه ای شدن عنوان تجاوز به یک دختر پنج ساله، صرفاً یک کار مدیریتی نیست؛ یک کار رسانه ای، خلاقانه، اجتماعی، فضایی و… هست. واقعاً به ذهن هیچکس نمی رسید که ممکن است متجاوزین، غیر از تجاوز انگیزه دیگری داشته باشند ولی آقای ابطحی با یک ریزبینی مثال زدنی به این عنوان پی بردند. باور کنید «ابطحی» صرفاً یک شخص نیست، یک دریچه تازه جهت حل پرسشها هست، یک سبک زندگی است که قدرش را نمی دانیم. ما باید خودمان «جایزه ابطحی» را طراحی کنیم و به هر کس که دنیا را با این راهکارهای هوشمندانه متحول می کند اهدا کنیم.

مثلاً چند وقت دیگر جام جهانی شروع می شود. آمدیم کشور عزیزمان ایران در این بازی ها از گروهش از بین بردن شد. آیا باید مسابقه های را به صورت مستقیم پخش کنیم تا سیاه نمایی شود؟ هنگامی که انگیزه گل زدن رونالدو به کشور عزیزمان ایران معلوم نیست، آیا باید ذهن مردم را درگیر کنیم؟

طنز ، تلفن‌ها را قطع کنید تا مردم یک نفسی بکشند

یا در مورد اختلاس هایی که در کشور صورت می گیرد. حالا یک بابایی آمده و چند هزار میلیارد پول را برده و از کشور فرار کرده. هِی بیاییم در اخبار بگوییم که آن قدر اختلاس شده، دردی از کسی دوا می شود؟ مردم این همه مسئله دارند، آیا خاطرشان را مکدر کنیم؟ آن هم هنگامی که که انگیزه مختلس را نمی دانیم. مگر قبلاً مادربزرگ ها پول را در جوراب ارزش قایم نمی کردند و هر از چندگاهی به ما جایزه می دادند و کلی خوشحال می شدیم؟ شاید این بنده خدا پول را برده یک جای امن بگذارد جهت روز هرگز که ما را سورپرایز کند. این رسانه ها چقدر بی ذوق اند که می خواهند شگفتانه اختلاسگران را خراب کنند.

البته ریشه همه این پرسشها در اینترنت هست. اگر اینترنت نبود، هیچ خبری هیچ جایی پخش نمی شد و آرامش جامعه آن قدر به هم نمی خورد. بیست-سی سال پیش در هر محله نهایت یک خانواده تلفن داشت و اگر شخصی می خواست از فک و فامیلش خبر بگیرد، برایش نامه می نوشت. انصافاً آن وقت ها کنار «ملالی نیست جز دوری شما» هیچ کس نمی آمد خبر تجاوز و اختلاس را بگوید و سیاه نمایی کند. کاش آقای ابطحی یک نامه به وزیر ارتباطات بزند و بگوید اینترنت، گوشی تلفن همراه و تلفن ها را هم جمع کنند تا برگردیم به عهد پست و تلگراف و همه با هم خوشحال و شاد و خندان زندگی کنیم.»

کاش آقای ابطحی یک نامه به وزیر ارتباطات بزند و بگوید اینترنت، موبایل‌ و تلفن‌ها را هم جمع کنند تا برگردیم به عهد پست و تلگراف و همه با هم خوشحال و شاد و خندان ز

واژه های کلیدی: جایزه | زندگی | اختلاس | انگیزه | اینترنت | رسانه ای | رسانه ها | اینترنت | خبر تجاوز | اورژانس اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog