زیبا عبدالله انتخابات منطقه آزاد اروند منطقه آزاد اروند

زیبا: عبدالله انتخابات منطقه آزاد اروند منطقه آزاد اروند انتخابات عبدالله کعبی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی کشور عزیزمان ایران در سوریه حضور نظامی ندارد / وزیر جنگ رژیم صهیونیستی

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفت: در حال حاضر هیچ نیروی نظامی ایرانی در سوریه حضور ندارد، ولی اسرائیل به کشور عزیزمان ایران اجازه نخواهد داد پایگاه نظامی در سوریه ای

کشور عزیزمان ایران در سوریه حضور نظامی ندارد / وزیر جنگ رژیم صهیونیستی

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: کشور عزیزمان ایران در سوریه حضور نظامی ندارد

عبارات مهم : ایران

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفت: در حال حاضر هیچ نیروی نظامی ایرانی در سوریه حضور ندارد، ولی اسرائیل به کشور عزیزمان ایران اجازه نخواهد داد پایگاه نظامی در سوریه ایجاد کند.

به گزارش ایسنا، آویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی روز سه شنبه در گفت وگو با روزنامه یدیعوت آحارونوت، با بیان اینکه نیروهای نظامی کشور عزیزمان ایران در خاک سوریه حضور ندارند، گفت: درست است که در حال حاضر مشاوران و کارشناسان ایرانی در سوریه هستند با این حال ما به کشور عزیزمان ایران اجازه نمی دهیم در سوریه پایگاه نظامی ایجاد کند.

کشور عزیزمان ایران در سوریه حضور نظامی ندارد / وزیر جنگ رژیم صهیونیستی

وی در حالی این بیانات را بیان کرده است که بنیامین نتانیاهو مدیر جمهور رژیم صهیونیستی بارها در مورد حضور کشور عزیزمان ایران در سوریه هشدار داده و ادعا کرده است که پایتخت کشور عزیزمان ایران در حال ساخت کارخانه های تولید موشک در سوریه و ایجاد پایگاه نظامی در نزدیکی مرزهای اراضی اشغالی است.

پیش از این یوسی کوهن، مدیر شرکت جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) با ادعای حضور نیروهای نظامی کشور عزیزمان ایران و نیروهای نیابتی کشور عزیزمان ایران در سوریه، لبنان، عراق و یمن به وزیران این رژیم راجع به گسترش نفوذ کشور عزیزمان ایران در منطقه هشدار داده بود.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفت: در حال حاضر هیچ نیروی نظامی ایرانی در سوریه حضور ندارد، ولی اسرائیل به کشور عزیزمان ایران اجازه نخواهد داد پایگاه نظامی در سوریه ای

لیبرمن همچنین مدعی شد: کشور عزیزمان ایران یک استراتژی جهت ایجاد نیروی نیابتی در هر نقطه ای دارد. به عنوان مثال آنها حضور فیزیکی در لبنان ندارند ولی حزب الله نیروی نیابتی ارزش هست. آنها حضور فیزیکی در یمن ندارند ولی نیروهای حوثی را دارند. ایرانی ها طرح های مشابه در سوریه جهت ایجاد شبه نظامیان شیعه دارند که آنها را از عراق، افغانستان و پاکستان خواهند آورد.

وی در ادامه ادعاهای خود رژیم صهیونیستی را یک قدرت منطقه ای توصیف کرد و گفت: اجازه حضور کشور عزیزمان ایران در سوریه را نخواهیم داد.

واژه های کلیدی: ایران | سوریه | ایرانی | رژیم صهیونیستی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog